м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков обговорив з керівником Київської обласної ТПП специфіку роботи в умовах війни

18.04.2022

Президент ТПП України Геннадій Чижиков відвідав Київську обласну ТПП 18 квітня 2022 р.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков обговорив з керівником КОТПП Олександром Рябоконем та його командою специфіку роботи на тлі війни.

«Київська обласна торгово-промислова палата працює! На бізнес, на експорт, на країну! Я в цьому сьогодні особисто пересвідчився. У кожної регіональної палати системи ТПП України свої рецепти ефективної роботи в умовах турбулентності, з урахуванням потреб місцевого бізнесу. Київська обласна Палата не припиняла роботи жодного дня, попри бойові дії на території столичного регіону. Дякую колективу за мужність і службу бізнесу», - сказав Геннадій Чижиков.

Він наголосив, що сертифікати походження, карнети АТА, посвідчення форс-мажорних обставин, розгляд справ у МКАС та інші послуги система ТПП України у всіх регіонах надає 24/7.
Г. Чижиков: Підприємці можуть звернутись до будь-якої з регіональних палат практично усіх областей, крім Луганської. Наші фахівці надають всебічну підтримку експортерам! 

Київська обласна торгово-промислова палата працює у найбільшому місті Київщини – Білій Церкві. 

КОПТТ об'єднує підприємства та організації всіх сфер економіки, з усіх регіонів Київської області. Палата Київщини має відділення у всіх регіонах області, де є митні термінали. Завданням палати є сприяння розвитку бізнесу як усередині країни, так і на зовнішніх ринках.

 

 

Теги: карнет АТА, підприємництво, експорт, сертифікат, форс-мажор

Анонси

Останні новини

Більше новин