м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков подякував Молдові за солідарність з Україною

18.05.2022

Президент ТПП України Геннадій Чижиков висловив подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерю за солідарність з нашою країною і підтримку українців.

Зустріч відбулась 18 травня 2022 року у ТПП України.

«Вдячний Молдові за підтримку європейських прагнень України, гуманітарну допомогу і прихисток для українських біженців. Сім’я Пана Посла та тисячі його співгромадян прийняли величезну кількість українців. Молдовські сапери та лікарі готові працювати в Україні, а підприємці шукають можливості для відновлення кооперації. Така неймовірна солідарність ще більше здружила наші народи», - сказав Геннадій Чижиков.

Сторони обговорили актуальні питання відносин України та Молдови, можливості активізації ділової співпраці, зокрема на регіональному рівні.

Діалог між Києвом та Кишиневом стає інтенсивнішим, передусім через нинішню важливу роль Молдови як транзитного коридора.

«Перед нами стоїть спільне завдання. І Україна, і Молдова сподіваються влітку отримати статус кандидатів на вступ до ЄС. Ймовірно, ми станемо частиною Євросоюзу разом», - зазначив Чижиков.

Домовились реалізувати низку двосторонніх ділових заходів для розвитку регіонального співробітництва та відновлення бізнес-контактів. Зокрема, ТПП України візьме участь у Конгресі Торгово-промислових палат в Кишиневі.

Теги: співробітництво, Україна, Молдова

Анонси

Останні новини