(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков презентував Порядок денний бізнесу до влади на засіданні Ради Запорізької торгово-промислової палати

23.10.2018

До обговорення ініціативи, що покликана поглибити діалог на благо економічного розвитку країни, долучилися керівники промислових компаній Запорізького регіону, малого та середнього підприємництва, представники влади, громадськості.

Порядок денний є логічним продовженням основних напрямів діяльності Палати. Зокрема, конгресно-виставкові, консалтингові й експертні можливості Запорізької торгово-промислової палати створюють сприятливі умови для бізнес-кооперації, виходу на нові ринки збуту, пошуку ділових партнерів, презентації продукції та послуг в Україні та за кордоном.

«Процес формування Порядку денного вже розпочато, члени Палати та бізнес надають свої пропозиції. Торгово-промислова палата України закликає всіх бажаючих представників бізнесу долучитися до процесу створення та впровадження ініціативи»,  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Також у ході засідання президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов поінформував учасників зустрічі про основні інструменти міжнародної технічної допомоги та заходи ЗТПП щодо їх імплементації в роботі з підприємствами – членами Палати. Додаткові ресурси для розвитку бізнесу надають участь Запорізької ТПП у регіональних програмах розвитку МСБ, партнерство з міжнародними проектами технічної допомоги, зокрема, проект «EU4Business» (ЄС), GIZ (Німеччина), ПРОМІС (Канада), Проект щодо розширення можливостей для експорту українських підприємств до ЄС (Великобританія).

Нагадаємо, до Запорізької торгово-промислової палати входить близько 500 компаній регіону, що представляють практично всі галузі економіки.

Традиційно під час засідання Ради відбулась церемонія урочистого прийому до лав Запорізької ТПП і ТПП України нових членів організації. В їх числі – представники малого та середнього підприємництва регіону: компанії ТОВ «Техносенс», ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод», ТОВ «ВТД «Будкамінь», ТОВ «Агронекст», ПП «Крауфстроймаркет», ПП «Енхол», ТОВ «Альбакор», ТОВ «В2В ТЕХНО», ПАТ «Вега плюс». Палата планує і надалі реалізовувати ефективні проекти та бути максимально корисною та сучасною для бізнес-спільноти регіону.

Також у рамках робочого візиту до Запоріжжя Геннадій Чижиков провів зустріч із очільником ОДА Констянтином Брильом. Говорили про динаміку економічного розвитку регіону, залучення інвестицій в область, покращення інвестиційного клімату, про співпрацю з Палатою. Окрему увагу приділили питанням підтримки регіонального бізнесу, вдосконаленню та більш активному використанню механізмів Палати у цій діяльності. Над цим уже кілька років працює, наприклад, InCo forum – захід, що спільними зусиллями облдержадміністрації та ТПП акцентує увагу на інвестуванні, зовнішній торгівлі й інноваціях. Керманич області зазначив, що ТПП є надійним партнером у просуванні регіону та залученні інвестицій, покращенні бізнес-клімату в регіоні.

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво

Анонси

Останні новини