м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: Рецепт національного успіху – ставка на промисловість, а головний його інгредієнт – культивування духу підприємництва

15.11.2018

Про це президент ТПП України сказав на Дніпровському економічному форумі DEF.

«Рецепт національного успіху – ставка на промисловість, а головний його інгредієнт – культивування духу підприємництва. Дніпропетровщина – флагман вітчизняної економіки і Dnipro Economic Forum – ще один імпульс у її розвитку. Такі заходи дозволяють малому та середньому бізнесу отримати доступ до нових стандартів і нових ринків збуту, а Дніпропетровському регіону привернути увагу інвесторів і міжнародних організацій, зміцнити репутацію країни як надійного та перспективного партнера у різних сферах співробітництва. Сьогодні Дніпропетровська область – це майже 17% інвестицій в Україні та 19% усього вітчизняного промислового виробництва, 76% виробництва труб і 40% сталі,  майже 10% ВВП країни. Розумна політика полягає в тому, щоб забезпечити якщо не швидке, то постійне і безперервне поліпшення ситуації.   Саме над цим і працює щодня Торгово-промислова палата України, організовуючи бізнес-форуми, ділові місії, b2b-перемовини та  даючи бізнесу можливість спілкуватися один із одним напряму, без кордонів і бар’єрів. У інвесторів повинна скластися впевненість, що сьогодні краще, ніж учора, а завтра буде краще, ніж сьогодні», – сказав Геннадій Чижиков.

Дніпровський економічний форум DEF – це наймасштабніша економічна подія за межами Києва. Форум проводиться з 2017 року Дніпропетровською обласною державною адміністрацією. Подія об'єднує на одному майданчику провідних економістів, аналітиків, бізнесменів, державних службовців, громадських діячів більш ніж із 30 країн світу.

Головними завданнями форуму є як обговорення найбільш актуальних для світу, України та регіону питань розвитку економіки, так і розвиток практичних навичок бізнесу та держави в межах широкої освітньої програми, що реалізується в рамках DEF.

Форум DEF'2018 став другим міжнародним економічним форумом, що проводиться у Дніпрі. Цьогоріч DEF – це 2 дні унікального контенту, більше 30 подій – круглих столів, дискусій, конференцій, публічних лекцій і семінарів, понад 150 спікерів і 1200 підприємців, науковців, експертів, державних службовців і  діячів місцевого самоврядування.

Теги: ТППУ, Бізнес-форум, інвестиції

Анонси

Останні новини