(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков став одним із ключових спікерів Міжнародного форуму DEF-2021

18.11.2021

У Дніпрі розпочався Міжнародний економічний форум DEF-2021

Президент ТПП України Геннадій Чижиков відзначив, що форум у Дніпрі став унікальним діалоговим майданчиком, де висловитись може як бізнес, так і влада, і міжнародні партнери.

Під час дискусійної панелі «Українська і світова економіка: стимули зростання після пандемії» Чижиков наголосив, що для зростання потрібно презентувати Україну у світі як державу з величезними науковими й промисловими можливостями і приділяти стратегічну увагу освіті.  

«Дніпропетровська область — індустріальне серце країни. 20% експорту й 9% імпорту товарів та послуг зосереджено саме в цьому регіоні. Від успішного розвитку Дніпропетровщини залежить добробут всієї країни. Саме індустріальні потужності дозволяють презентувати Україну у світі як державу з величезними науковими й промисловими можливостями», - сказав Геннадій Чижиков.

За словами президента ТПП України, бізнес у 2021 році сприймає український ринок як частину загальносвітового. Найближчими роками світову економіку очікує зростання, а забезпечать його саме підприємці, які прийняли нові умови і обставини та створюють продукт високої доданої вартості.

Міжнародний економічний форум DEF-2021 у Дніпрі зібрав представників влади, бізнесу та експертів. У першому дні заходу взяли участь 400 учасників, які обговорили подолання викликів для бізнесу в період пандемії.
 

 

Анонси

Останні новини