(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: «Сумська ТПП – центр тяжіння бізнесових процесів в області»

20.07.2018

Про це президент Торгово-промислової палати України зазначив у ході зустрічі з колективом Сумської ТПП.

«Нам є чому повчитися у Сумської торгово-промислової  палати,  яка є центром тяжіння бізнесових процесів в області.  Виставкова   діяльність, тісна співпраця з підприємницькими   колами приємно   вирізняють вас на тлі бізнесових еліт нашої держави. Здебільшого це відбувається   завдяки вдалому керівництву Сумською торгово-промисловою палатою, яке впродовж 15 років здійснює Костянтин Макаренко. Тому сьогодні ми обрали місцем проведення розширеного засідання Президії ТПП України саме вашу палату».

Водночас він зазначив, що Сумська область має наявні проблеми. Це, насамперед, припинення або гальмування роботи підприємств-гігантів, які наповнювали бюджет області та забезпечували робочими місцями її мешканців.

Але є й позитивні тенденції. В області впроваджується Програма розвитку малого та середнього підприємництва на 2017–2020 роки, на виконання якої у січні – травні 2018-го з обласного бюджету вже використано 273,3 тис. грн.

Також із метою підвищення конкурентоспроможності області, активізації інвестиційної діяльності проводиться робота, спрямована на розвиток індустріальних і промислових парків. Позитивним меседжем є й те, що на Сумщину вже надійшло 187,8 млн дол. США  інвестицій із 26 країн світу.

На порядку денному засідання Президії ТПП України, в якому взяли участь керівники всіх регіональних торгово-промислових палат нашої держави, були питання щодо: підготовки та застосування регiональними ТПП бiзнес-адженди з  проблематики промислового виробництва в регiонi; завершення виконання угод відносно  нерухомого майна; внесення змiн і доповнень до Регламенту засвiдчення Торгово-промисловою палатою України та регiональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин тощо. 

Теги:ТППУ

Анонси

Останні новини

Більше новин