(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков та Ду Вей обговорили найближчі спільні стратегічні плани

08.05.2018

Президент ТПП України Геннадій Чижиков та посол Китайської Республіки в Україні Ду Вей продовжили робочий діалог та обговорили найближчі спільні стратегічні плани.

Так, вже 29 травня  2018 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться ІІ українсько-китайський форум економічного співробітництва. Очікується, що у ньому візьмуть участь понад 75 державних та приватних інвесторів з Китаю. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

«Україна і Китай сприймають один одного як стратегічних економічних партнерів. Це означає, що нам не треба пояснювати один одному, що собою представляють наші товари. Ми бачимо Китай партнером, з яким можна не тільки отримувати прибуток, а й партнером, який приносить можливості розвитку і розраховуємо за п'ять років вийти на дуже серйозний рівень спільного бізнесу. Нашим країнам є куди рости. І в торгівлі, і в інвестиціях, і в науковій і технічній діяльності, а також в області вивчення космосу, в авіаційній сфері. Завдяки невпинним зусиллям бізнесу наших країн, я впевнений, торгово-економічне співробітництво розвиватиметься і даватиме свої плоди. А ТПП України завжди готова надавати підтримку китайським бізнесменам в пошуку партнерів в Україні. Запрошую українських підприємців презентувати свої інвестиційні проекти та знайти партнерів на форумі, а також долучатися до однієї з головних подій в наших планах в співпраці з китайськими діловими колами на 2018 рік  – виставки China International Import Expo», - сказав Геннадій Чижиков.

Торгово-промислова палата України  приділяє велике значення інструментам конкретної підтримки ділових контактів бізнесменів України та Китаю, просуванню українського експорту на практично безмежний китайський ринок. Тільки за минулий рік нами були проведені понад 10 спільних заходів для українського та китайського бізнесу, останній масштабний захід в ТПП України був проведений в жовтні де понад 200 українських і китайських компаній мали змогу провести ефективні переговори та налагодити ділові стосунки.

За підтримки ТПП України були сформовані бізнес делегації, національні стенди та експозиції на виставках в Китаї. Наприклад в листопаді ми сформували делегацію та експозицію з понад 40 компаній з 7 областей України на Ярмарку інвестицій Китаю за кордон в Пекіні.

Така зацікавленість з боку китайського бізнесу зумовлена тим, що Китай розглядає Україну як стратегічного партнера в своїй стратегії «Один пояс, Один шлях» та в торговельно-політичних взаємовідносинах з Європейським Союзом.

«Ми плануємо ще наполегливіше працювати в рамках нашої головної мети – сприяння українському бізнесу в роботі на зовнішніх ринках – та ще більше активізувати українсько-китайські ділові взаємовідносини», - сказав Ду Вей.

Теги: Бізнес, ТППУ, підприємництво, Китай

Анонси

Останні новини