(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: в Україні повинно з’являтись якомога більше таких проектів, як Українська ліга американського футболу

05.12.2017

Американський футбол є одним із найвидовищніших видів спорту, який стрімко набирає обертів в Україні. У цьому переконалися всі гості офіційної презентації Української ліги американського футболу, яка відбулась у ТПП України.

«Торгово-промислова палата України проводить багато міжнародних і вітчизняних заходів, пов’язаних із підтримкою українського бізнесу. Ми отримали унікальну можливість презентувати широкому колу людей такий, не зовсім звичний поки що для України, вид спорту як американський футбол. Бажаю нашій збірній досягти найамбітніших планів і виграти матч у американської збірної!» − сказав Геннадій Чижиков, президент ТППУ.

Американський футбол в Україні на сьогодні − це вже 28 команд. Серед ігрових видів спорту в країні він утримує  міцні позиції в четвірці лідерів за відвідуваністю, адже це не просто гра, а справжнє спортивне шоу. Збірна України розпочала свою історію з яскравого розгрому збірної Білорусі з рахунком 41:0.

 «Американський футбол − цікавий видовищний вид спорту. Він є міцним фундаментом дружби, співпраці, партнерства, важливим елементом дипломатії між Україною та США. Спорт потребує підтримки як бізнесу, так  і держави. Ми намагаємось приділяти максимальну увагу розвитку спорту та підтримці федерацій в Україні. В багатьох розвинутих країнах спорт є індустрією бізнесу, заробляючи чималі кошти. В США велика частка спорту фінансується бізнесом. І ми сподіваємось, що ця презентація −  початок, за яким підуть приклади  плідної та прибуткової співпраці українського спорту і бізнесу», − сказав Микола Мовчан, заступник міністра молоді та спорту України.

На гостей чекала розважальна програма, у тому числі головний атрибут усіх ігор − виступ команд черлідингу, показ відеофільмів про розвиток американського футболу в США і в Україні, презентація команд, знайомство із головним тренером української збірної.

«Ця презентація є важливим кроком у розвитку УЛАФ. Американський футбол сьогодні в Україні це не тільки формування нової субкультури, це також приваблива ніша для інвестування. Дякую всій команді Торгово-промислової палати України і особисто президенту ТППУ Геннадію Чижикову за співпрацю, за чудові ідеї і реалізацію цього проекту!» − сказав Максим Шило, президент Української ліги американського футболу.

Теги:ТППУ

Анонси

Останні новини

Більше новин