(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков закликав нових лідерів Федерації світових палат (ICC WCF) поглибити підтримку України

17.05.2022

Президент ТПП України взяв участь у засіданні Генеральної Ради Федерації світових палат ( ICC WCF).

Під час заходу Генеральний секретар ICC Джон Дентон підтвердив підтримку ТПП України та мережі регіональних палат України в цілому.

Він наголосив на необхідності вирішення проблем логістики, продовольчої кризи у світі. Особливо загрозлива ситуація для тих країн, які залежать від імпорту зернових з України.

ICC доопрацьовує онлайн платформу, яка створюється виключно для українського бізнесу. Ділові кола України матимуть доступ до вільного доступу бази даних європейських підприємств, а це практична допомога в пошуку ділових партнерів та виходу на ринок ЄС.

«Україна є лідером з експорту олії, друга за експортом пшениці і входить в п'ятірку експортерів зернових! Та наразі наші стоки сільськогосподарської продукції заблоковані в Одесі, Маріуполі та інших портах. Ми відчуваємо наближення продуктового колапсу. І я дуже прошу ICC WCF сприяти разблокуванню коридору поставок, допомогти українському бізнесу в цей непростий для країни час», - зазначив Геннадій Чижиков.

Під час конференції було обрано нового Голову WCF – ним став Ніколас Урібе (Nicolas Uribe), президент ТПП Боготи (Колубія), який приступить до виконання обов'язків 1 липня 2022 року.

Віце-президентом WCF стала Марі-Крістін Оглі (Marie-Christine Oghly), з Торгової палати Парижа.

Геннадій Чижиков привітав новообраних керівників Федерації світових палат із обранням і висловив сподівання на подальше посилення підтримки нашої країни з боку організації під їх лідерством. Ніколас Урібе заявив про повну підтримку України.

Теги: ЄС, експорт, ТППУ, ICC

Анонси

Останні новини