(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: Знайти партнерів в Білорусі підприємцям допоможе наймасштабніший виставковий захід квітня – «Made in Belarus»

02.04.2018

Про це президент ТПП України сказав під час прес-конференції, присвяченої презентації виставки.

«60% виготовленої у Білорусі продукції йде на продаж, попри 9-мільйонне населення. Це говорить про сильний, спрямований шлях експорту. Наразі Білорусь  поставляє до України  втричі більше. Частка її товарів на нашому ринку становить 8%. Зрівняти рахунок, знайшовши партнерів для поставки української продукції в Білорусь, вітчизняним підприємцям допоможе  наймасштабніший виставковий захід квітня – «MadeinBelarus». Незважаючи на всі труднощі, Україна і Республіка Білорусь підтримують торговельний баланс і прагнуть до його збільшення. Серед торговельних партнерів України Білорусь посідає 5-те місце серед країн світу. Але ці обсяги явно не відповідають нашим можливостям. Нині ми маємо хороші показники двосторонньої торгівлі – за 2 місяці цього року товарообіг становив $ 370 млн. Динаміка оптимістична. Впевнений, бізнес завжди знайде свій шлях. Наше завдання – забезпечити стійку платформу для цього», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Made in Belarus» відбудеться в Києві з 10 по 14 квітня. 

Організатори виставки  –  Білоруська торгово-промислова палата за підтримки Посольства Республіки Білорусь в Україні та Торгово-промислової палати України, виставковий оператор – виставкове унітарне підприємство «Белинтерэкспо» Білоруської торгово-промислової палати.

«На «Made in Belarus» уже зареєструвались понад 50 компаній, 200 підприємців із усіх регіонів Білорусі, серед яких провідні бренди в сферах машинобудування і нафтохімії,  транспорту і логістики, сільського господарства і продуктів харчування, деревообробки і будівельних матеріалів, легкої промисловості, медицини та фармацевтики, інформаційних технологій, туризму, – таке не можна пропустити. А вже восени закріпимо результат у Гомелі, де за участю президентів наших держав пройде Форум регіонів», – сказав посол Республіки Білорусь в Україні  Ігор Орел.

Ринок України для білоруських виробників – один із основних напрямів. У 2017 році товарообіг перевищив $4 млрд. У взаємній торгівлі беруть участь понад п’ять тисяч білоруських і українських компаній.

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, виставка, Україна-Білорусь, Білорусь

Анонси

Останні новини