(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: Зроблено ще один успішний крок на шляху подальшого розвитку економічної співпраці країн Чорноморського регіону

01.12.2017

Про це президент ТПП України сказав під час засідання Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва, що пройшло у Верховній Раді України.

«Для мене велика честь привітати від імені Торгово-промислової палати України парламентські делегації з Албанії, Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Греції, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини та України.  ТПП України під час головування в Діловій раді ОЧЕС намагається активно залучати бізнес-спільноту Чорноморського регіону і максимально використати можливості в рамках наданих Україні повноважень. Упевнений, що обговорення проблем економічного співробітництва в Чорноморському регіоні й ухвалення відповідного рішення на засіданні Парламентської асамблеї ЧЕС стане ще одним успішним кроком на шляху подальшого розвитку економічної співпраці наших країн», – сказав Геннадій Чижиков.

Учасники засідання обговорили питання економічного співробітництва в контексті кризи безпеки в Чорноморському регіоні, розвитку національної інноваційної системи країн–членів ЧЕС, зміцнення міжпарламентського співробітництва в регіоні, соціального захисту та пільг для молодих сімей у державах–членах ЧЕС.

Нагадаємо, ТПП України зараз  виконує почесну роль головування в Діловій раді ОЧЕС. Як відомо,  Ділова рада – одна із ключових інституцій Організації Чорноморського економічного співробітництва. Основними завданнями Ділової ради ОЧЕС є створення платформи для державно-приватного партнерства, лобіювання та забезпечення постійного вдосконалення ділового й інвестиційного середовища в усьому регіоні шляхом розширення взаємодії з країнами за його межами, зміцнення співпраці з міжнародними організаціями та фінансовими установами, забезпечення повноцінної участі в глобальних і регіональних ініціативах. ТПП України у рамках свого головування в Діловій раді ОЧЕС докладає максимум зусиль для реалізації основних цілей Ділової ради – сприяння інформаційному обміну, лобіювання інтересів ділових кіл у структурах ОЧЕС, допомога в пошуках партнерів тощо. Розвиток регіональної торгівлі, інвестицій і політика підтримки малих і середніх підприємств – головні пріоритети Палати.

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, ОЧЕС

Анонси

Останні новини