м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геологи долучаться до впровадження в Україні стандартів ЄС щодо ефективного використання природних ресурсів

07.12.2017

Питання впровадження в Україні стандартів ЄС щодо ефективного та збалансованого використання енергетичних, мінеральних, водних і земельних ресурсів обговорили учасники VI з’їзду геологів України, що відбувся у Національній академії наук України.

Геологічна спільнота виступила з ініціативою  залучення  до реалізації заходів, спрямованих на інтеграцію України з Європейським Союзом, що передбачають модернізацію й інтенсифікацію інноваційного розвитку у сфері природокористування.

«Ця ініціатива  дасть змогу забезпечити інвестиційну підтримку учасників ринку використання природних ресурсів. Давній девіз геологів – «Розумом і молотком» («MENTEETMALLEO») – як на мене, цілком доречний і для бізнесу.  Лише завдяки активним діям і спільним зусиллям зможемо змінити Україну на краще. Спілка геологів і ТПП України мають багато спільного, що нас об’єднує. Впевнений, що разом – геологи та бізнес на базі впровадження європейських вимог до природокористування й їх ефективного використання зроблять більш привабливим інвестиційний клімат, прискорять розвиток нашої економіки», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков, виступаючи на з’їзді.

Теги: ТППУ, Бізнес, Європейський Союз (ЄС), підприємництво, екологічний контроль

Анонси

Останні новини