(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

GIZ та Торгово-промислова палата України підписали Меморандум з метою підтримки експорту

21.10.2021

GIZ та Торгово-промислова палата України підписали Меморандум з метою підтримки експорту

Торгово-промислова палата та Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) підписали Меморандум щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги у сфері торгівлі. Головна мета - підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств. Це стимулюватиме збільшення обсягів торгівлі та експорту українських підприємств та сприятиме тривалому економічному розвитку України.   

«У синергії з Торгово-промисловою палатою України наш проєкт зможе охопити більшу кількість малих та середніх підприємств. Адже під «парасолькою» Палати об’єднується наймасштабніша в країні мережа компаній, які щодня звертаються за послугами з юридичних питань, сертифікації, участі у заходах і виставок тощо. Також при ТПП України та її регіональних офісах існують центри підтримки експорту. Саме через потужності Палати, ми спільно зможемо допомогти підприємствам дотримуватися технічних вимог ринків Європейського Союзу, підвищити їхню конкурентоспроможність і готовність до експорту», – заявив Армін Хофманн, програмний директор проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», GIZ.

Водночас президент Торгово-промислової палати України наголосив на важливості співпраці з GIZ.

«Торгово-промислова палата України та 25 регіональних ТПП об’єднують близько 8 тисяч членів – це і великі компанії, і середні, і малі підприємства. Вони постійно отримують професійні консультації та допомогу експертів наших в наших регіональних ТПП у самих різних напрямках. Завдяки співпраці з GIZ, ми зможемо ще більше підвищити знання та вміння наших експертів, а також інших наших послуг. Тож ми можемо допомогти ще більшій кількості українських підприємців, і в такій синергії розвивати підприємництво в Україні та експорт МСП», – підкреслив Геннадій Чижиков.

Нагадаємо, завдяки співпраці ТППУ з проєктами GIZ у попередні роки, при ТППУ та на базі регіональних торгово-промислових палат діють центри підтримки експортерів.

Проєкт «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно
фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета
проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Анонси

Останні новини