(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ICBAC провела зустріч з Прем'єр-міністром України

09.07.2020

Питання взаємодії з урядом ключове у діяльності ТПП України. Це важливо для покращення умов ведення бізнесу та захисту інтересів українських підприємців.

З цією метою сьогодні, за ініціативою Президента ТПП України Геннадія Чижикова, була проведена зустріч Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. 

Нагадаємо, що ICBAC, створена в 2017 році за ініціативою ТПП України, представляє 10 українських та закордонних торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій, а також понад 9000 українських та іноземних компаній в Україні та за кордоном.

Основна ціль зустрічі – налагодити системний контакт між ICBAC і Кабінетом Міністрів.

Учасники обговорили ряд питань, зокрема, активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, залучення представників ICBAC до організації спільних ділових місій та зустрічей, а також проблемні питання, пов’язані з діяльністю членів ICBAC в Україні.

Важливо, що Дмитро Шмигаль висловив підтримку та готовність започаткувати ділове спілкування, оскільки ICBAC є авторитетним голосом до Уряду України та відомств представників  бізнесу, українського та зарубіжного, що працює в Україні.

«Для Уряду загалом і кожного міністерства зокрема доведення бізнес-клімату в Україні до найкращих світових стандартів є пріоритетом. Сподіваюся, наша співпраця дасть нам змогу створити ще кращі бізнес-умови і, як наслідок, це буде відображено в бізнес-рейтингах», - зазначив очільник Уряду.

Крім того, ICBAC виступила з пропозицією долучити до роботи Ради з питань економічного розвитку України при Прем'єр-міністрі України свого представника (зокрема, ТПП України), або створити робочу групу при зазначеній Раді з метою обміну досвідом країн асоціацій-членів ICBAC та участі експертів у формуванні відповідних рішень.

Анонси

Останні новини

Більше новин