м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ICC допоможе Україні відновити співпрацю з іноземним бізнесом

06.06.2022

ICC сприятиме інвестуванню у створення робочих місць в Україні

Міністр економіки України Юлія Свириденко та лідер ICC Джон Дентон обговорили умови відновлення інвестування та переформатування виробництва в Україні.

Під час зустрічі міністра економіки та торгівлі України Юлії Свириденко, генерального секретаря ICC Джона Дентона і президента ТПП України Геннадія Чижикова 3 червня йшлося про умови підтримки приватного сектора та налагодження виробництва товарів із доданою вартістю в Україні.

За словами Юлії Свириденко, пріоритетом міністерства залишається залучення інвестора до України, адаптація і відновлення виробництва з метою створення нових робочих місць для українців, які повернуться з евакуації.

Великі перспективи для економіки вбачають у створенні інвесторами потужностей для переробки надлишкової агросировини в Україні. Таким чином буде частково знято проблему блокади експорту. А Україна продаватиме якісніший та дорожчий продукт.

Джон Дентон наголосив, що міжнародна бізнес-спільнота ICC готова допомогти привернути увагу інвесторів до України. Триває робота над спрощенням підприємствам доступу до фінансів і переміщенням товарів через кордони.

Сторони узгодили необхідність організації секторальних робочих нарад з експертами щодо пріоритетів різних аспектів інвестування.

Геннадій Чижиков зазначив, що міцність економіки України має вирішальне значення для людей, для фінансування оборонних операцій та для відновлення інфраструктури.

«ТПП України об’єднує іноземних партнерів для підтримки України. Голос експертної спільноти чують в уряді. Спільними силами з ICC вийдемо на кроки, які заведуть інвестора в Україну: хороші умови для інвестування + авторитетні гарантії дадуть поштовх для іноземних інвестицій», - розповів Г. Чижиков.

Дентон та Чижиков зазначили, що план ICC із підтримки українського бізнесу (5-point plan) резонує із баченням українського уряду.

  

Теги: ТППУ, інвестиції, Геннадій Чижиков, ICC, Міністерство економіки України

Анонси

Останні новини

Більше новин