м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ICC тісно співпрацюватиме з українською владою для залучення інвесторів до країни

07.06.2022

Генеральний секретар Міжнародної торгової палати (ICC) Джон Дентон, президент ТПП України Геннадій Чижиков та Заступник Керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма обговорили питання створення робочої групи з підготовки пропозицій щодо покращення інвестиційного клімату в Україні.


Ростислав Шурма наголосив, що економіка країни потребує повернення інвесторів, які заморозили проекти в Україні через війну і залучення максимальної кількості міжнародних компаній до повоєнної відбудови України.

ICC, як найбільша світова ділова еко-спільнота, до якої входить і Україна, готова працювати з фінансовими інституціями, «Великою сімкою» (G7) та «Великою двадцяткою» (G20) для посилення гарантій безпеки капіталу інвесторам, які зайдуть на український ринок.

Джон Дентон відзначив, що ключовим є політичне рішення фінансових фондів та урядів надати гарантію страхування інвестицій в Україні. Також ICC розглядає можливість надання прямої макрофінансової допомоги українському бізнесу.
 

«Важливо зберегти приватний сектор, забезпечивши його реальними грошима для відновлення. Верховенство права та захист приватної власності залишаються основною умовою для вкладення інвестицій», - сказав Дентон.


Україна надзвичайно потребує зовнішніх інвестицій, через знищення інфраструктури внаслідок військових дій, блокаду експорту товарів через морські порти та інші виклики.
 

«Запорука стійкості економіки – повернення інвестора до України. Ми максимально залучаємо наших міжнародних партнерів для підтримки України. У влади й бізнесу зараз спільна мета – відновити економіку. Працюємо разом для створення привабливих для інвесторів умов, створення нових можливостей для бізнесу», - відзначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

Теги: бізнес, ТППУ, ICC

Анонси

Останні новини