м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

III Міжнародного форуму «Міжнародні дні бізнесу»

23.09.2023

Роль діаспори у відновленні української економіки в центрі III Міжнародного форуму «Міжнародні дні бізнесу»

«Співпраця з українською діаспорою - велика можливість для разом створити сильну та успішну Україну. Діаспора, яка знає і розуміє Україну, наш найкращий партнер для формування інноваційної бізнес-екосистеми та інвестиційного клімату. Дякуємо, що вже зараз інвестуєте в Україну», - сказав у зверненні до учасників заходу Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

 

    

    

III міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу: Роль організацій діаспори у відновленні українського бізнесу через процеси інтернаціоналізації ринків» відбувся 21 вересня 2023 року.
    

    

Захід організувала Торгово-промислова палата України за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням ЄС та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та проекту «РОЗВИТОК МСП: ЕКОНОМІЧНА ІНТЕГРАЦІЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВІДНОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ», що реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні, за підтримки Федерального мінестерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW

    

 

Теги: Бізнес-форум, бізнес, ТППУ, діаспора

Анонси

Останні новини