м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Індія прагне інтегрувати інфраструктуру AYUSH у світову систему охорони здоров'я

27.03.2018

Індія має намір підтримувати розвиток і просування по світу аюрведи– традиційної індійської медицини. Уряд країни пропонує стимули для індустрії AYUSH для міжнародного співробітництва та заохочує сертифікацію продуктів сегмента AYUSH для сприяння експорту. Про це йшлося у ТПП України у ході зустрічі з представниками Міністерства AYUSH (Індія).

Мета зустрічі – розвиток співробітництва України та Індії в сфері охорони здоров’я та фармацевтики.

Індія, яка володіє 6600 лікарськими рослинами, є другим за величиною експортером AYUSH і рослинних продуктів у світі. Експорт товарів, вироблених за принципами аюрведи, досягає $300 млн у рік, а індійські фармвиробники цього сегмента поставляють свою продукцію, в тому числі, в країни з суворою регуляторною системою: США, Великобританію, Німеччину. Нині найбільшими, крім Індії, ринками AYUSH є США, Японія, Італія і СНД.

Низка великих індійських фармвиробників для сегмента AYUSH висловили зацікавленість у виході на ринок України і вивчають можливі механізми дистрибуції своїх препаратів.

«Ми бачимо, що медичні системи і звичайні лікарські препарати не можуть впоратися із забезпеченням здоров’я людей. Тому паралельно зі звичайною медициною в Індії активно розвивається і демонструє ефективність медицина в області AYUSH (аюрведа, йога і натуропатія, унані, сіддхи і гомеопатія). Ми хочемо представити цю систему світу загалом і Україні зокрема», – сказав  доктор Д.С. Катош, радник Міністерства AYUSH.

Незважаючи на високий потенціал продукції і послуг, AYUSH не конкурує з сучасною доказовою медициною. Продукція, яка використовується в системах AYUSH і яку Індія виводить на світовий ринок, є доповненням до можливостей індійської фармацевтичної галузі,  її якість підтверджується сертифікацією GMP, а ефективність цих препаратів – клінічними дослідженнями, які проводяться як в Індії, так і в інших країнах.

7 червня 2018 року в ТПП України відбудеться українсько-індійський економічний форум, у рамках якого заплановано проведення  окремої сесії та b2b з  напряму AYUSH.

Теги: ТППУ, Індія, фармацевтика

Анонси

Останні новини