м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Індустріальні парки та закон про локалізацію стануть драйверами росту промвиробництва в Україні

11.02.2022

Індустріальні парки та закон про локалізацію виробництва стануть драйверами росту промисловості в Україні.

Про це заявив перший віцепрезидент ТПП України Михайло Непран в ефірі телеканалу «Перший діловий» 10 лютого 2022 року.

Зі створених в України півсотні індустріальних парків зараз на повну силу працюють лише 4. Хоча міжнародний досвід засвідчує, що саме індустріальні парки є основою розвитку креативних індустрій. Наприклад, у Туреччині успішно працюють понад 300 індустріальних парків. Такі вдалі кейси дають підстави для підтримки подальшого розвитку мережі індустріальних парків в Україні.

«Посиленню промисловості сприятиме і реалізація закону про локалізацію виробництва, який набуде чинності у липні 2022 року. Відповідний ЗУ Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості» передбачає можливість участі українських виробників на пільгових умовах у тендерах в галузі машинобудування», - сказав М. Непран.

За його словами, оскільки комплексний розвиток машинобудування створює додатковий попит на продукцію інших галузей промисловості, все це в комплексі призведе до нарощування промислового сектору й збільшення промислового виробництва в Україні вже найближчими роками.

 

Теги: Бізнес, експертна думка, Україна, Туреччина, Михайло Непран, інвестиції, промисловість

Анонси

Останні новини