(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Інноваційна південнокорейська компанія планує будівництво заводу в Україні

08.06.2021

Власник компанії Caris, лауреат номінації «Винахідник року» в Кореї 2017 року пан Ю Чхоль сьогодні обговорив з президентом ТПП України Г. Чижиковим плани будівництва заводу в Україні.

Провідна інноваційна південнокорейська компанія, виробник пластикових дорожніх відбійників та іншої дорожної інфраструктури, планує експансію до Європи та будівництво заводу на території України.

Проект передбачає $60 мільйонів інвестицій та створення нових робочих місць.  Із налагодженням експорту продукції до ЄС, кількість робочих місць зростатиме.

Кампанія Caris вже працює успішно в Узбекистані і наразі уряд країни виділяє землю для розширення виробничих потужностей.

Підприємство виробляє екологічні дорожні відбійники з переробленого пластику. Завдяки особливому матеріалу ці відбійники дешевші на 30% й безпечніші. Випробування інноваційних відбійників вже розпочалось на одній із магістралей Києва.

В ТПП України підтримують проекти, спрямовані на посилення безпеки на українських дорогах.

«Палата зацікавлена в інвестиціях до України. Особливо в високотехнологічному виробництві. Ми будемо супроводжувати цей проект. І використаємо усі можливості ТПП України, щоб інвестор не пошкодував про жоден інвестований в Україну долар», - сказав Г. Чижиков.

Українське представництво південнокорейської компанії очолює Володимир Ставнюк, який обіймав посаду керівника Державної інноваційної фінансово - кредитної установи в Україні.

Анонси

Останні новини