(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Інвестиційне співробітництво України та Саудівської Аравії набирає обертів

21.11.2018

Ще одним вагомим кроком до його розбудови стало спільне засідання Українсько-Саудівської ділової ради, в якому взяли участь понад 40 інвесторів із найвпливовіших підприємств Саудівської Аравії. Це найбільша делегація з Королівства за всю історію незалежності України.

Бізнесменів цікавить залучення українських технологій, поєднання можливостей України та КСА з метою реалізації спільних проектів. А саме взаємодія у машинобудуванні, сфері будівельних та інфраструктурних послуг, сільському господарстві, туризмі, виробництві електроенергії, телекомунікаціях, розвідці природного газу та нафтохімії.

«Сьогодні Саудівська Аравія є найбільшою економікою на Близькому Сході та 18-ю найбільшою економікою у світі. Україна також має такі амбіції та величезний потенціал. КСА вже продемонструвало на практиці свій інтерес до роботи в Україні, віру в майбутнє України та готовність інвестувати в українську економіку. Наші економіки можуть дуже ефективно доповнювати одна одну. Це приваблива перспектива – об’єднати наші  чорноземи та саудівські інвестиції», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

А першим практичним кроком для українського бізнесу може стати сайт modon.gov.sa, де є інформація для виходу на арабські ринки та започаткування там філіалу вашого бізнесу.

«Цифри – це найкращий індикатор. Наш товарообіг останні кілька років стабільний, але істотно менший, ніж, приміром, 10 років тому. Частка України в імпорті Саудівської Аравії не відповідає вашим можливостям. Ми тут для того, аби українські компанії зрозуміли, що ринок КСА є найкращим стартом для входження на ринки Африки», – сказав Абдельазіз Альбаптайн, очільник делегації, керівник хімічного холдингу, одного з найбільших у Королівстві.

Засідання відбулось у рамках проведення Шостого засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

 

Теги: ТППУ, Україна, Саудівська Аравія