м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Історичний форум у Токіо!

21.02.2024

Торгово-промислові палати України та Японії сьогодні вперше провели двосторонній бізнес-форум у Токіо

Це перший спільний захід Японсько-Токійської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України після підписання меморандуму про співпрацю вчора на Конференції із економічного розвитку та відбудови за участі голів урядів.

Серед 200 учасників форуму - представники бізнесу найперспективніших галузей української економіки та японські інвестори, зацікавлені у співпраці.

  

Українські компанії представили презентації для японських партнерів у рамках B2B-секції. Енергетика, агропереробка, металургія, будівництво.

На форумі працювали представники ДТЕК, МХП, Центренерго, Епіцентр, CKS, BGV Group: були представлені проекти, конкретні пропозиції для інвесторів, зокрема в енергетиці та агропереробці.

  

Президент ТПП України Геннадій Чижиков висловив подяку уряду Японії, підприємствам і громадянам за допомогу та системну підтримку в дуже складний час для України. І закликав японський бізнес інвестувати у відбудову України.

«Дякую пану Кен Кобаяші, голові JCCI, за всі зусилля та блискучу роботу команди! Японія далеко, але наша торгівля зростає, бо нас зближують цінності й віра у демократію та справедливість. 56 двосторонніх угод, підписаних напередодні, відкривають нову сторінку нашої співпраці. Саме бізнес має можливість стати фундаментом, який зміцнить українсько-японську дружбу й партнерство низкою колаборацій у різних галузях», - сказав Чижиков.

Торгово-промислова палата України висловлює подяку Японській торговій палаті, посольствам України та Японії, Міністерству економіки України за допомогу у підготовці ділової місії до Японії та проведенні форуму.

  

Теги: ТППУ, Японія

Анонси

Останні новини