м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ITC Ukraine представила у ТПП України платформу для експортерів

30.03.2023

Міжнародний Торговельний Центр (МТЦ) разом зі Службою підтримки торгівлі Східного партнерства (EaP Trade Helpdesk) у партнерстві з Міністерством економіки України, ТПП України та Офісом з розвитку підприємництва та експорту провели відкритий вебінар щодо вивчення експортних можливостей за допомогою інструментів аналізу ринку МТЦ

ITC є спільним технічним агентством співробітництва СОТ та ООН, діяльність якого присвячена розвитку малих та середніх підприємств. 
 

  
 

У співпраці з ТПП, ITC Ukraine ознайомлює підприємців із EaP Trade Helpdesk, який містить інформацію про потенційні ринки, умови ведення бізнесу, спектр затребуваної продукції.  

«Дякуємо партнерам з ITC Ukraine за постійний діалог та співпрацю. Ми разом працюємо на підтримку бізнесу. Help Desk – надійний, безоплатний ресурс, який допоможе компаніям визначитись із перспективними нішами для експорту. Ми вже маємо запити на продовження інформаційних вебінарів, тому робота в цьому напрямку триватиме», - сказала Валерія Забашта, Керівник сектору нових форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України.


 

Теги: експорт, ТППУ, ITC

Анонси

Останні новини

Більше новин