м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Китай зацікавлений інвестувати у спільні проекти

07.09.2017

Можливості китайських партнерів щодо налагодження співпраці з українськими компаніями презентували під час робочої зустрічі з представниками китайської делегації міста Ляочен, провінції Шаньдун Китайської Народної Республіки, що відбулася в в Торгово-промисловій палаті України за ініціативи Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України.

За підсумками переговорів сторони підписали Угоду про торговельно-економічне співробітництво між Торгово-промисловою палатою України та Торговою радою міста Ляочен провінції Шаньдун, Китайської Народної Республіки.

Українська сторона презентувала китайським колегам дослідження Інституту економіки і прогнозування на тему «Промисловий сектор України - вектори розвитку та кооперації».
Всього українською стороною запропоновано п’ять проектів, до чотирьох з яких представники Муніципального народного уряду та Торгової ради міста Ляочен висловили зацікавленість та провели зустрічі B2B. Сторони домовились щодо формування двох робочих груп для опрацювання пропозицій та подальшої співпраці з аграрно-переробного та промислового напряму.

Місто Ляочен, територією біля 9 тис. кв. км, населенням 6,32 млн. людей розташоване в західній частині провінції Шаньдун. Місто має Національну індустріальну зону економічного і технологічного розвитку, отримало нагороду «Кращий овочевий ринок Китаю». В місті розвинуті такі галузі промисловості, як високоякісна переробка кольорових металів, виготовлення тонких хімікатів, текстилю, паперу тощо. Компанія Дун А А Дзяо - найбільший в Китаї виробник желатину.

Теги: ТППУ, Бізнес, Китай, Комітет по державно-приватному партнерству

Анонси

Останні новини

Більше новин