м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Команда ПРООН з інноваційного фінансування зустрілась із керівництвом ТПП України

09.05.2023

9 травня 2023 року відбулась зустріч президента ТПП України Геннадія Чижикова та представників ПРООН з інноваційного фінансування на чолі з Даніелем Стендером, старшим радником ПРООН зі страхування та фінансування ризиків, Sustainable Finance Hub.

Сторони обговорили пріоритети та можливості підтримки процесу відновлення України через зниження ризиків та інноваційні механізми фінансування для забезпечення інвестиційних потоків, підтримки приватного сектору та відновлення ринку.

У розмови йшлося про можливості підтримки процесу відновлення України шляхом створення сталих умов для бізнесу та генерування фінансових рішень для усунення проблем у різних галузях економіки.

«ПРООН і ТПП України мають серйозний спільний досвід реалізації програм підтримки бізнесу. Ми вітаємо зусилля ПРООН у напрямку роботи з фінансовими прогалинами, які заважають бізнесу розвиватись і виходити на міжнародні ринки. Інструменти інноваційної, сталої фінансової підтримки сприятимуть стійкості українського малого бізнесу», - наголосив Г. Чижиков, президент ТПП.

Він подякував ПРООН за підтримку процесу відновлення України та сприяння українській бізнес-спільноті у синхронізації з міжнародними практиками та вимогами.

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, ПРООН в Україні, інновації, Відновлення України

Анонси

Останні новини

Більше новин