(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Комітет фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу презентував Рейтинг відкритості недержавних пенсійних фондів

30.05.2018

Комітет фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті України 22 травня провів прес-конференцію «Другий рівень пенсійного забезпечення: крок вгору чи вниз? Рейтинг відкритості недержавних пенсійних фондів».

На прес-конференції йшлося про стан сучасної солідарної системи і зміст запланованих у пенсійному забезпеченні змін.

«Гідна пенсія може бути тільки накопичена. Самостійно людиною, яка працює, або у взаємодії з її роботодавцем. Але обов’язково добровільно, усвідомлено, зі зваженим інвестуванням цих накопичень, – зазначив голова комітету Олег Лиховид. – Саме тому комітет уже втретє проводить Рейтинг відкритості НПФ. Адже саме відкритість таких специфічних установ, як пенсійні фонди, є необхідною умовою для оцінювання їх стійкості та надійності».

Рейтинг відкритості оцінює можливість для будь-якої особи отримати повну, актуальну і необхідну інформацію про недержавний пенсійний фонд на підставі даних, розміщених на сайті фонду або обслуговуючих організацій. До рейтингу, відповідно до методології, включено відкриті НПФ із чистою вартістю активів від 500 тис. грн на момент його проведення.

Важливо, що рейтинг проводить саме бізнес-спільнота, як об’єднання підприємств, на яких і працюють мільйони майбутніх вкладників пенсійних фондів. Це – крок до справжнього саморегулювання на ринку.

Рейтинг визначив групу лідерів, до якої увійшли п’ять недержавних пенсійних фондів: «Столичний резерв», «Резерв Рівненщини», «Резерв Тернопілля», «ОТП Пенсія» і «Резерв Слобожанщини». Вони отримали найвищі бали, адже повністю відкривають на своїх сайтах інформацію про власну діяльність.

Теги: ТППУ, Комітет, комітет фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу

Анонси

Останні новини