м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Комітет підприємців АПК при ТПП України у Запоріжжі обговорив Стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій

18.03.2024

Комітет підприємців агропромислового комплексу при ТПП України провів виїзне засідання у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулось 15 березня 2024 року.

Під час засідання вперше публічно представлено проєкт Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій.

Участь у заході взяли півсотні представників агрокомпаній, фермерів та експертів.

У центрі обговорення - питання розвитку аграрної сфери у контексті євроінтеграції та захисту прав на землю.

 

«Для нас важливо почути думки бізнесу, зокрема аграріїв Запорізького регіону, які працюють сьогодні у надскладних умовах прифронтових територій. Прагнемо надати їм максимально можливу підтримку», – сказв голова Комітету АПК при ТПП України Олег Юхновський.Учасники засідпання розглянули проєкт Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій.

Матеріали для обговорення презентував начальник відділу стратегії агропромислового комплексу Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз.

 

  

 

Віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц подякував учасникам та експертам за співпрацю і активний діалог: “Запорізька ТПП спільно з Комітетом регулярно проводить експертні заходи для бізнесу, щорічно у Запоріжжі відбуваються виїзні засідання Комітету, беремо участь у формуванні пропозицій до законодавчих актів.”

 

Проблематику питань захисту прав на землю в умовах воєнного стану прокоментував член Комітету підприємців АПК при ТПП України Віктор Кобилянський.

Заступник голови Комітету, директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Роман Корінець познайомив присутніх з можливостями IPARD – інструменту передвступної допомоги для наближення України до ЄС.

Про розвиток міжнародної торгівлі агропродовольчими товарами між Україною та країнами ЄС, нетарифні аспекти, які варто враховувати фермерам, розповів заступник голови Комітету, виконавчий та регіональний директор асоціації «Дунайська Соя» у Східній Європі Володимир Пугачов.

Перший віцепрезидент асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктор Шеремета провів дискусію щодо ризиків та викликів, з якими стикається бізнес.

Напрацювання комітету будуть передані до профільних відомств та Уряду.

Проєкт Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на період до 2030 року.

Теги: ТППУ, комітет АПК, Запорізька ТПП, Олег Юхновський

Анонси

Останні новини