м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

КОМІТЕТ ПІДПРИЄМЦІВ АПК ПРИ ТПП УКРАЇНИ ТА ХЕРСОНСЬКА ОДА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

24.02.2017

У рамках агропромислової виставки «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер-2017» і конференції «Новий етап експорту сільгосппродукції» голова комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України Олег Юхновський підписав Меморандум про співпрацю з Херсонською ОДА. Згідно з ним сторони спільно діятимуть у напрямах активізації процесів зміцнення економіки Херсонської області, підвищення соціальної відповідальності бізнесу, розширення кола іноземних партнерів області та поліпшення міжнародного іміджу агропромислового комплексу Херсонщини.

У ході конференції йшлося про сучасний стан агропромислового комплексу Херсонщини та перспективи його розвитку. Надати пропозиції щодо співпраці з сільгосптоваровиробниками області мали змогу представники з різних регіонів України, а також іноземних делегацій із Італії, Ірану, Білорусі, Норвегії та Німеччини.Також відбувся круглий стіл із сільгосптоваровиробниками регіону на тему: «Фермерське землекористування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».

Херсонщина має значний логістичний потенціал: міжнародний аеропорт, розвинену мережу залізничних та автомобільних шляхів, морські торговельні, а також річкові пасажирський і вантажний порти. У краї зосереджена найбільша в Україні площа зрошуваних сільськогосподарських угідь, чого вимагає посушлива зона півдня України - 427,1 тис. га, або 21,6% від загальної площі сільгоспугідь. Високоефективне використання меліоративного та зрошувального комплексів області забезпечує гарантоване вирощування зернових і плодоовочевих культур.

Теги: АПК, Комітет, Меморандум

Анонси

Останні новини