(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Конференція для лідерів бізнес-об’єднань: можливості та успішні кейси

10.11.2021

Конференція для лідерів бізнес-об’єднань та підприємців відбулася у Києво-Могилянській бізнес-школі

Захід організували, щоб розповісти широкій аудиторії мікро-, малих та середніх підприємств про можливості долучення до експертних та навчальних напрацювань Проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні».
 
Конференція зібрала майже 200 учасників, які мали змогу приєднатися до онлайн-компоненту програми навчання під час заходу. Загалом усі зацікавлені лідери бізнес-об’єднань України зможуть долучитися до онлайн-компоненту програми «Розвиток членських бізнес-об‘єднань України» до 13 листопада.
 
В рамках конференції лідерам бізнес-об’єднань ММСБ представили також успішні кейси партнерських організацій, які беруть участь у проєкті.
 
Зокрема, система палат ТПП України, як учасник проєкту ПРООН, презентувала кейс розробки та впровадження «Цифрова палата».
 
Віцепрезидентка Торгово-промислової палати України Наталія Забрудська розповіла про задум та етапи створення платформи «Цифрова палата» – організація на відстані витягнутої руки».

«За роки реалізації проєкту «Цифрова палата» ми оцифрували майже всі сервіси палати, що є підґрунттям для виведення усіх послуг в онлайн-простір», — поділилася результатами участі у Проєкті ПРООН Наталія Забрудська.
 
В ТПП України вважають проєкт «Цифрова палата» вдалим стратегічним вибором, своєчасність якого підтвердило стрімке зростання запиту бізнесу на цифрові послуги під час пандемії.

Зараз робота над переформатуванням послуг ТПП України в зручний для підприємців формат триває. «Цифрова палата» має всі підстави стати успішним кейсом трансформації бізнес-об’єднань в Україні.

ТПП України вдячна проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств України» за співпрацю і спільну роботу над посиленням бізнес-об’єднань.

 

Анонси

Останні новини