м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України виділяє 5 місць для обміну досвідом за проектом ERASMUS для молодих підприємців

24.10.2022

Конкурс для підприємців, які знаходяться за кордоном та в Україні і мають бажання відкрити новий бізнес або отримати нові знання для розвитку існуючої компанії.

Нагадаємо, що Проект Erasmus для молодих підприємців — це програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасниках цієї Програми, а досвідченим підприємцям - дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами.

Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження починаючого підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» є частиною програми ЄС COSME. Перебування частково субсидується Європейською комісією.

Нові або потенційні підприємці

Якщо ваша компанія зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності не більше 3-х років або ви серйозно розглядаєте можливість створення власного бізнесу, володієте мовою однієї з 37 країн-учасниць, ви мотивовані та зобов'язуєтеся працювати з підприємцем в іншій країні-учасниці під час вашого перебування, ви готові зробити свій внесок в розвиток бізнесу HOST підприємця.

Для реєстрації в проєкті необхідно мати БАЖАННЯ, бізнес-план англ. мовою та CV в форматі europass. Ви робите інноваційний продукт або є власником пекарні або салона краси – дана програма стане вам в нагоді!

Для участі в проєкті надсилайте ваші заявки та питання на електрону адресу [email protected], [email protected].

І останнє, приймаємо заявки до 29.10.2022 року. Встигніть отримати можливість розвивати Ваш бізнес навіть в таких складних умовах.

Теги: ТППУ, EEN, Erasmus for Young Entrepreneurs, Європейська комісія

Анонси

Останні новини