(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Корея готова до активної співпраці!

27.07.2021

Надзвичайний і Повноважний Посол України Республіки Корея в Україні пан Кім Хьонг Те і президент ТПП України Геннадій Чижиков обговорили шляхи поглиблення економічної співпраці між Україною та Кореєю.

Республіка Корея, відомий азійський «тигр», є одним з основних торгових партнерів України у Східній Азії. У 2020 році українсько-корейський товарообіг зріс на 2,07% порівняно з попереднім роком, склавши 849 млн дол. США.

Що важливо, у січні 2021 року корейська сторона включила Україну до переліку пріоритетних країн Комплексного плану міжнародної співпраці Республіки Корея в цілях розвитку на 2021-2025 роки в рамках «Official Development Assistance» як державу з високим потенціалом економічного та дипломатичного співробітництва.

«Все більше корейських компаній відкривають для себе український ринок. Моя місія – сприяти цій тенденції», - наголосив пан Кім Хьонг Те.

Під час зустрічі президент ТПП України разом з Послом обговорили конкретні кроки, які необхідно зробити задля поглиблення співпраці між діловими колами двох країн. З цією метою минулого року було створено Українсько-корейську ділову раду.

Торгово-промислова палата України прагне об’єднати зацікавлений бізнес і створити майданчик для обміну не тільки думками та досвідом, але й конкретними бізнес-пропозиціями. Зокрема, президент ТПП України Геннадій Чижиков запропонував організувати Zoom-конференцію за участі представників влади та бізнес-асоціацій двох країн, попередньо у вересні-жовтні. Для активізації двостороннього співробітництва можливе також проведення бізнес-дня Кореї на базі ТПП України.