м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Круглий стіл на тему: “Можливості кластеру BRAVE1 з підтримки проєктів підприємств малого і середнього бізнесу, визначеними пріоритетними для сил безпеки і оборони”.

03.07.2023

У ТПП України в рамках спільного засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу та Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при ТПП України відбувся круглий стіл на тему: “Можливості кластеру BRAVE1 з підтримки проєктів підприємств малого і середнього бізнесу, визначеними пріоритетними для сил безпеки і оборони”.

Захід відбувся 30 червня 2023 року за участі представників підприємств оборонно-промислового комплексу, всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців і роботодавців, фінансових установ, керівників підприємств та організацій, підприємців, науковців, фахівців аналітичних центрів.

Учасники засідання обговорювали можливості кластеру BRAVE1 з підтримки проєктів підприємств малого і середнього бізнесу, визначеними пріоритетними для сил безпеки і оборони.

BRAVE1 – це кластер для розвитку Defense Tech в Україні, започаткований Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, Радою національної безпеки і оборони, Міністерством стратегічних галузей України, Міністерством економіки України.

Фокус уваги BRAVE1 зосереджений на 5 напрямках:

Invest: Надавати гранти розробникам, що визначені пріоритетними для потреб сил безпеки та оборони.

Invent: Допомагати силам безпеки і оборони знаходити ефективні технологічні рішення в середовищі українських розробників.

Platform: Створити платформу, що об’єднує усіх стейкхолдерів галузі.

Showcase: Забезпечення взаємодії з силами оборони через демонстрацію їм розробок та отримання зворотнього зв'язку щодо їх використання.

Boost: Надати всесторонню підтримку проєктам, визначеним пріоритеними для сил безпеки і оборони.14:03

Теги: ТППУ, комітет МСБ, комітет з питань оборонно-промислового комплексу

Анонси

Останні новини

Більше новин