м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Курс на Африку: 2023-й стане роком посилення роботи з африканськими країнами

30.12.2022

Президент України Володимир Зеленський проголосив 2023 – роком посилення роботи з Африкою.

Активізація торгівлі з близькосхідними та африканськими країнами – у топі завдань Палати й МЗС на 2023-й!

Наступного року Україна відкриває 10 посольств на континенті і це знаковий історичний крок.

Збільшення експорту до африканських країн 29 грудня 2022 року президент ТПП України Геннадій Чижиков обговорив з Максимом Субхом, Спеціальним представником України з питань Близького Сходу та Африки.

Під час зустрічі йшлося також про результати турне міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби Африканським континентом, дуже цікавим для українського виробника.

 

«Україна може набагато перевищити показник у довоєнних 13% експорту агропродукції до країн Африки. Перспективи для експортерів – фантастичні. Виклик - знайти спільну мову з діловою спільнотою африканських країн. Ми продовжимо поглиблювати системний бізнес-діалог за підтримки 20 представників ТПП у африканських країнах та на Близькому Сході», - наголосив Г. Чижиков.

 

Марокко, Гана, Гамбія, Судан, Ліван, Нігерія, ПАР, Ефіопія, Джибуті, Сейшельські Острови, Сенегал, Оман, ОАЕ, Катар, Ізраїль, Ірак - представники ТПП готові надати сприяння підприємцям в цих державах

Працюють Ділові Ради з Саудівською Аравією, Катаром, ОАЕ, Анголою, Гвінеєю, Єгиптом, Ліваном. Наступного року очікуємо перших результатів реалізації договору з Кенією, який от-от набуде чинності. 

Президент ТПП подякував МЗС України за співпрацю у просуванні інтересів українського бізнесу.

Теги: бізнес, співробітництво, ТППУ, Геннадій Чижиков, Україна, МЗС України, Африка, Володимир Зеленський, Дмитро Кулеба, Близький Схід

Анонси

Останні новини

Більше новин