м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

KyivPharma – 2017: Фармакологія та фармацевтична технологія в забезпеченні активного довголіття

08.12.2017

III Міжнародна науково-практична конференція пройшла у Київському національному університеті технологій та дизайну в 15 річницю заснування кафедри промислової фармації КНУТД, завідувачем якої є голова комітету з питань охорони здоров’я та фармації при ТПП України Владислав Страшний. Участь у конференції взяв перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

«Палата є об’єднанням, робота якого спрямована на створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельних зв’язків між українськими підприємцями й їхніми закордонними партнерами, представлення інтересів членів ТПП як в Україні, так і за її межами. Формування стратегічних планів розвитку галузі  повинно ґрунтуватися на поточних потребах суспільства. Отже, перед початком роботи необхідно виділити ключові проблеми галузі. Важливо консолідувати  зусилля всіх гравців фармацевтичного ринку в контексті досягнення якісних змін у системі охорони здоров’я», – сказав Михайло Непран.

Мета заходу – обмін науковим і практичним досвідом, поглиблення взаємовигідної співпраці представників підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів, адміністраторів охорони здоров’я, регуляторних органів, експертів та обговорення потреб і можливостей вітчизняної фармацевтичної галузі.

Також у рамках конференції у форматі сесії відбулось розширене засідання комітету з питань охорони здоров’я та фармації при ТПП України.

 

Теги: ТППУ, комітет, Михайло Непран, комітет фармації, фармацевтика

Анонси

Останні новини