м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Латвія надає беззаперечну підтримку Україні!

26.10.2022

Практична допомога зростає і на рівні бізнесу.

Торгово-промислова палата України у партнерстві з Латвійською ТПП реалізують спільний міжнародний проект у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямований на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з залученням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу.
 


 

У рамках проекту розпочалась ділова місія українських підприємців для сектору деревообробної̈ та харчової галузі до Латвії.
 

 
 

Представники 18 українських компаній знайомляться із командами та виробничими потужностями 28 латвійських підприємств та організацій, які погодились обмінятись досвідом з українцями.

25 жовтня в Торгово-промисловій палаті Латвії відбувся запуск проекту «Підтримка інтеграції України в Єдиний ринок Європи з використанням Латвії як точки виходу», який здійснюється у співпраці ТПП України з Міністерством закордонних справ Латвійської Республіки та Посольством США в Україні.

Українську делегацію привітали Президент Латвійської ТПП Айгарс Ростовскіс, Посол України в Латвії Олександр Міщенко, Директор Департаменту зовнішньої торгівлі та сприяння зовнішньоекономічним відносинам МЗС Латвії Джіртс Яунземс та В'ячеслав Редько, представник Латвійської палати в Україні.
 

  

 

«Ми вдячні нашим партнерам проекту, а саме Латвійській палаті та дипломатам за можливість у такий складний час встановлювати нові ділові контакти, поглиблювати двосторонню співпрацю, диверсифікувати торгівлю між нашими країнами. Це важливий крок на шляху євроінтеграції українського бізнесу», - сказала під час відкриття заходу Валерія Забашта, керівник сектору розвитку перспективних форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України.

 

Після заходу українські підприємці мали B2B-зустріч з латвійськими компаніями, для подальшого налагодження ділових відносин.

Також співпраця відбувається на рівні латвійських та українських благодійних організацій, метою якої є надання допомоги українській армії, населенню деокупованих регіонів, розповіла Анна Любима, директор дирекції Міжнародного співробітництва ТПП України. Вона подякувала латвійській стороні за теплу зустріч та системну допомогу Україні.

Теги: підприємництво, бізнес, ТППУ, Україна, Латвія, посол Латвії, посол України в Латвійській Республіці, ТПП Латвії, МЗС Латвії

Анонси

Останні новини