м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Латвія стає точкою входу українського бізнесу до європейського ринку

30.09.2022

30 вересня відбувся онлайн-тренінг у рамках програми підтримки інтеграції України до ЄС і Єдиного європейського ринку з використанням Латвії як точки входу.

Участь у заході взяли Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України, Пан Айгар Ростовскіс, президент ТПП Латвії, Олександр Міщенко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Латвійській Республіці та представники регіональних ТПП.
 

«Дуже приємно було вітати учасників проекту та слухачів сьогоднішнього вебінару про інструменти діалогу між державою, NGO та бізнесом. Вдячний представникам латвійської палати, бізнес-асоціацій та компаніям, які поділились напрацюваннями й досвідом із регіональними палатами України. Особливо цікавий досвід із просування латвійського експорту та специфіка взаємодії з ЄС», - наголосив Г. Чижиков.

Він зазначив, що для фахівців ТПП – це унікальна можливість перейняти євроінтеграційні навички і допомогти нашим компаніям інтегруватися через Балтійські країни на європейські ринки.
 

  
 

Центральною темою вебінару став обмін досвідом і напрацюваннями з ЛТПП щодо діалогу влади та підприємців.

Великий інтерес учасників викликали презентації LAOCC про взаємодію з фондами ЄС та управління проектами, бізнес-лоббізм у латвії (LAOCC) та співпрацю з Європейським економічним і соціальним комітетом (LCCI).
 

  

Теги: Європейський Союз (ЄС), експорт, ТППУ, Геннадій Чижиков, Латвія, РТПП, посол України в Латвійській Республіці

Анонси

Останні новини

Більше новин