(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Литовська компанія Heat Transfers Company презентувала українським кампаніями інноваційне брендування

18.11.2021

Презентація литовської компанії Heat Transfers Company відбулась у Торгово-промисловій палаті України 18 листопада.

У презентації взяли участь представники 20 українських кампаній, профільних асоціацій та регіональні ТПП України. Під час заходу йшлося про особливості запровадження нових технологічних рішень для більш екологічного й економного брендування товарів.

ТПП України підтримує прагнення бізнесу відкривати нові ринки, розвивати свій експорт та стимулювати вигідні пропозиції іноземних компаній для українських виробників. Особливо, коли йдеться про інноваційні рішення для традиційних сфер виробництва.

Heat Transfer Company виробляє друковані логотипи і етикетки для виробів з тканини для міжнародних компаній-лідерів ринку білизни, спортивного одягу і взуття.

Компанія використовує найсучасніше обладнання, яке дозволяє виробляти термотрансфери підвищеної складності з використанням автоматизованого процесу. Технології, професійна команда і використання високоякісної європейського сировини, забезпечують ексклюзивність продукції компанії.

Під час зустрічі з представниками Heat Transfers Company українські підприємці отримали пропозиції щодо брендування одягу та текстильних виробів, обговорили умови та алгоритми взаємовигідної співпраці.

Анонси

Останні новини