(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Литовські компанії зацікавлені у створенні спільних підприємств

19.09.2017

Про це йшлося під час робочої зустрічі з делегацією литовських підприємців, які з діловою місією прибули до ТПП України.

Сторони обговорили стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-литовського економічного й інвестиційного співробітництва, умови, переваги та проблемні питання ведення бізнесу в Україні та Литві.

«Мета бізнес-місії – зміцнення відносин із ТПП України, аналіз досвіду України у розвитку економічних відносин із арабськими країнами та Китаєм, проведення індивідуальних ділових зустрічей із українськими компаніями, відвідування підприємств», – сказав Роман Ярошенко, представник Вільнюської палати в Україні.

Так, наприклад, член литовської делегації від Rubineta Алі Александрович розповів, що його компанія зацікавлена у розширенні лінійки продукції. Спільно з потенційними українськими партнерами вона планує під власним брендом виготовляти меблі для ванних кімнат. Наразі продукція Rubineta (сантехнічне обладнання) представлена в Україні, а також експортується ще у 16 країн світу. 

Компанія Precizika, що виробляє фотоелектричні та магнітні перетворювачі лінійних або кругових переміщень, пристрої цифрової індикації, скляні растрові інкрементальні та кодові лінійки тощо, бажає знайти в Україні підприємства з виготовлення фотоелектричних елементів. Наразі левова частка продукції компанії експортується до Німеччини.

«Литва – важливий торговельний партнер України з колосальними перспективами інвестиційного співробітництва. Тільки мережа Novus створила в Україні понад 5 тисяч робочих місць, а загалом у нашій державі провадять діяльність майже 250 литовських компаній і фірм із литовськими інвестиціями», – сказав Геннадій Болдир, заступник директора дирекції міжнародного співробітництва ТПП України.

У Литві нині працюють 88 компаній із українським капіталом. Щоб зареєструвати там фірму, необхідно лише три дні. Для інвесторів передбачено низку пільг і фінансових стимулів, включаючи мережу із 7 вільних економічних зон. Вони спеціалізуються в окремих галузях економіки і входять до двадцятки найкращих у світі та стабільно представлені у п’ятірці тих, що пропонують найкращі послуги інвесторам.

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Литва

Анонси

Останні новини