м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Львівщина – діловий хаб України!

05.01.2023

Понад 250 тисяч переселенців, шалена активізація транскордонних перевезень, потік експорту, притік гуманітарної допомоги та увага іноземних партнерів. Усе це Львівщина зуміла пережити 2022 року.

Завдання 2023-го – розвиток набутого потенціалу, підтримка проектів з релокації, розбудова нових кластерів, пошук логістичних рішень та міжнародних інвесторів. 

 

 

Взимку 2023 року планується проведення кількох міжнародних бізнес-заходів, один із яких відбудеться у Львові. 

Організацію ділового форуму президент ТПП України Г. Чижиков обговорив із головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким

 

«Передусім, подякував Максиму за тісну спільну роботу з доставки гуманітарних вантажів для України минулого року та активну взаємодію з Львівською торгово-промисловою палатою у підготовці великого Українсько-турецького бізнес-форуму у Львові, розбудові Школи експортерів, підтримки жіночого підприємництва. Домовились об’єднати зусилля для подальшого перетворення Львівського регіону на бізнес-флагман України та Європи!», - сказав Чижиков.

 

З командою Львівської ТПП обмінялись баченням подальшого просування місцевого експортера й залучення інвесторів, підтримки жіночого підприємництва у регіоні.

 

«Особливий акцент 2022 року Львівська ТПП зробила на регіональній діловій комунікації з польськими й чеськими партнерами у пошуку можливостей для наших підприємств. Іноземний бізнес будує плани у роботі в Україні і у Львові готові його зустріти з напрацюваннями!», - зазначив Геннадій Чижиков.

 

 

Теги: Львівська ТПП, підприємництво, експорт, бізнес, співробітництво, ТППУ, Україна, логістика, релокація, інвестиції, кластер

Анонси

Останні новини