(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Малим виноробам спростять отримання ліцензії на виробництво

07.07.2017

Після скасування минулого року Верховною Радою України ліцензії на оптову торгівлю головною перешкодою для виходу малих виноробів на ринок залишається забюрократизована процедура отримання ліцензії на виробництво – чинним законодавством передбачено майже 160 дозвільних документів. За ініціативи комітету підприємців у сфері АПК при ТПП України відбулося чергове засідання робочої групи з напрацювання подальших законодавчих змін, спрямованих на розвиток виноробної галузі.

«На Другому національному виноробному форумі було окреслено низку критичних проблем. Серед них – спрощення отримання ліцензії на виробництво для малих виробництв виноробної продукції. Вартість ліцензії незначна, але для її одержання підприємства повинні надати величезну кількість дозвільних паперів. Комітет АПК активно співпрацює з цього питання з народними депутатами Андрієм Вадатурським, Робертом Горватом, Ярославом Маркевичем та їхніми помічниками.  Робочою групою розроблено законопроект для вирішення цієї проблеми», – сказав голова комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України Олег Юхновський.

Проект документу передбачає спрощену процедуру для малих виробництв виноробної продукції на основі декларативного принципу. Після прийняття цієї законодавчої ініціативи винороби, які виготовляють вино із власного винограду, зможуть отримати ліцензію на виробництво без проходження атестації.  

Наступний крок – реєстрація  законопроекту у Верховній Раді України.

Теги: ТППУ, Бізнес, комітет, законопроект, комітет АПК, дерегуляція, винороби

Анонси

Останні новини