м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Михайло Непран: Україна та Молдова повинні переходити від простої торгівлі до глобальних інвестиційних проектів

14.08.2017

Важливість взаємних відносин України та Молдови підкреслив у своїй промові у Кишиневі перший віце-президент ТПП України Михайло Непран під час IV з’їзду Торгово-промислової палати Молдови

Захід відбувся 10 серпня 2017 року  Також на заході були присутні гості з Білорусі, України, Грузії, Литви й інших країн.

«Я хочу підкреслити важливість взаємних відносин, адже наші народи об'єднує багатовікова дружба і, звичайно ж, співпраця.Торгово-промислові палати мають бути лідерами, і тоді бізнес відчуватиме підтримку і йтиме за ними. Ми повинні переходити з простої торгівлі до більш глобальних інвестиційних проектів», – зазначив у своєму виступі перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

На з'їзді були представлені звіти за підсумками діяльності Ради Торгово-промислової палати та Ревізійної комісії ТПП за 2012–2017 роки. Учасники з'їзду прийняли зміни до статуту Палати, визначили пріоритетні цілі і програми діяльності, затвердили склад Ради й обрали нового президента ТПП Молдови Серджіу Харя на наступні п'ять років.

Високо оцінив роботу ТПП, її роль у підтримці бізнес-середовища, міжнародного співробітництва прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп. Глава Кабміну приділив особливу увагу партнерським відносинам уряду із бізнесом задля зростання економіки країни.

«Республіка Молдова повинна спиратися на три важливі складові: верховенство закону, освіта і розвинена інфраструктура. Якщо ви не в змозі інвестувати, то у вас не може бути якісної освіти або модернізованої інфраструктури. Бізнес-середовище – фундамент для розвитку країни», – сказав прем'єр.

Теги: Україна, інвестиції, Молдова

Анонси

Останні новини