(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Михайло Непран: Зростання експорту повністю змінює роль Китаю у світовій економіці

29.09.2017

Перший віце-президент ТПП України Михайло Непран перебуває з робочим візитом у Китаї з метою налагодженя ділових зв’язків у рамках проекту «Новий Шовковий шлях» і відвідання Міжнародної виставки легкої промисловості в місті Юйлінь.

«Зростання експорту не тільки сприяє прискоренню розвитку економіки Китаю, але також повністю змінює його роль у світовій економіці. Китай уже став ключовим гравцем в промисловому виробництві і важливим технологічним гравцем, тому не дивно, що велика кількість міжнародних виставок проходить саме в Піднебесній. Текстильна промисловість залишається найважливішою галуззю в економіці країни. Як свідчить статистика, вона становить 12% від ВВП Китаю. З відновленням світової економіки, текстильна і швейна промисловість Китаю розгорнулися з подвоєною силою. Згідно з останніми даними китайської митниці, експорт китайського текстилю і швейної продукції побив рекорд, досягнувши 206,53 млрд дол», – сказав Михайло Непран.

Китайська легка промисловість у найближчі п’ять років вийде на новий рівень і буде надавати якісні послуги, а для виробників буде створено більш сприятливе бізнес-середовище. Згідно з програмою розвитку галузі на 2016 – 2020 рр., яку опублікувало Міністерство промисловості та інформатизації КНР, вона зростатиме у середньому на 6 – 7 відсотків на рік і стабільно розвиватиметься, в основному за рахунок науково-технічної революції, оновлення виробництва і величезного споживчого ринку.

Теги: ТППУ, Китай, виставка