(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Михайло Непран: «Слобожанський міст-2017» – ще один крок до налагодження міжнародної співпраці на регіональному рівні»

26.05.2017

Про це перший віце-президент ТПП України сказав, відкриваючи XІV Міжнародну універсальну виставку міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017».

«Слобожанський міст-2017» – це черговий крок до налагодження міжнародної співпраці на регіональному рівні. Метою виставки, організованої Сумською торгово-промисловою палатою, є презентація потенціалу підприємств і організацій регіону, залучення інвестицій в економіку області. Наразі серед учасників виставки заявлені підприємства й установи України та Польщі», – підкреслив він.

У виставці, яка пройшла у виставковому центрі  «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати, демонстрували свої здобутки майже 30 підприємств і установ області, України та світу, лідери машинобудівної, переробної та легкої промисловості, енергетичного комплексу, консалтингу, освіти й інформаційних технологій. «Родзинкою»  цьогорічного заходу став бізнес-форум за участю представників Міжнародного трейд-клубу в Україні. По його завершенні бізнесмени Сумщини та світу провели В2В-перемовини.

Сумщина цікава Європі, світові як область із могутнім економічним потенціалом, як стабільний у політичному сенсі регіон, із яким можна і потрібно налагоджувати взаємовигідну співпрацю. Саме цими питаннями опікується Сумська торгово-промислова палата, яка за 21 рік існування перетворилась на потужну бізнес-асоціацію, що об’єднує майже 250 підприємств області.

Перша виставка «Слобожанський міст» відбулася 2004 року. У 2008 році Міністерство економіки України офіційно присвоїло їй статус міжнародної, бо серед експонентів виставки були представники не тільки близького, а й далекого зарубіжжя.

«Мені подобається активність сумчан у просуванні свого продукту. А виставки тільки допомагають у цьому. Ми бачимо великі перспективи для співпраці і запрошуємо сумчан до Македонії», – сказав Столе Змеєкоски, посол Македонії в Україні.

Теги: ТППУ, Бізнес, Бізнес-форум, Македонія, виставка

Анонси

Останні новини