м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець зустрівся із бізнесом у ТПП України

29.05.2024

«Відновлена Україна має працювати за стандартами ЄС. Екологічна модернізація сьогодні – це наш доступ до європейських ринків завтра», наголосив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець під час зустрічі з представниками бізнесу у Торгово-промисловій палаті України.

 

“Україна сьогодні демонструє позитивну динаміку прогресу у впровадженні європейських реформ. І ці реформи мають бути не тільки закладені в нашому законодавстві, а й інтегровані у всі сфери життя. І в цьому велика частка відповідального бізнесу. Жодна реформа, жодні зміни не можуть співіснувати з таким явищем, як правовий нігілізм. Це те, що зробило ЄС брендом: брендом дотримання законодавства, брендом чистих вулиць, брендом відповідальності у сплаті податків, брендом чистого довкілля. Наші довкіллєві реформи зроблять нас частиною цього бренду”, - зазначив Руслан Стрілець.

 

«Ціна зеленого переходу для бізнесу непокоїть вітчизняних виробників. Зелений курс ЄС - безальтернативний. Але залишається значним викликом для української промисловості. Бо бізнесу складно отримати кредитування під модернізацію під час війни», - заявив Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

                                       

Він подякував учасникам розмови за активну, щиру і професійну дискусію.

«Вдячний Руслану Стрільцю, Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України за готовність напряму говорити із бізнесом та експертами про всі накопичені і болючі питання», - додав Чижиков.

Бізнес зміг поставити питання про реформи, які наразі відбуваються у сфері захисту довкілля, євроінтеграційні процеси, державні пріоритети у зеленій відбудові країни та нагальні питання про вплив на бізнес у цьому контексті.

І особливо про ціну зеленої повістки для бізнесу.

У фокусі розмови також були реформи:

  • Кліматичної політики
  • Управління відходами
  • Зменшення та контролю промислового забруднення
  • Екологічний контроль
  • Цифровізація.

 

“Дякую Геннадію Чижикову та Торгово-промисловій палаті України за можливість поспілкуватися з бізнесом. Лише спільними зусиллями ми можемо втілити задумане”, - сказав Руслан Стрілець.

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, довкілля

Анонси

Останні новини