м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міцний крафт у ТПП України!

16.05.2024

Виставка-форум «Міцний крафт» відбулась 16 травня 2024 року у Торгово-промисловій палаті України.

Президент ТПП України відкрив виставку і привітав учасників - крафтових дистилерів України, яких назвав драйверами відродження й розвитку українського крафтового бізнесу.

Він наголосив, що саме продукція малих підприємств формує понад 50% ВВП країн «старої» Європи (Німеччина, Франція); понад 30–40% ВВП у країнах «нової» Європи (Чехія, Словаччина, Угорщина). А в Україні цей показник ледь сягає 7%.

 

«Вірю, що європейський тренд на споживання локальних натуральних продуктів стане одним із найцікавіших євроінтеграційних відкриттів для споживача. Безмежно вірю в українську якість, смак і потенціал», - додав Геннадій Чижиков.

 

  

  

Захід організовано «Асоціацією крафтових дистилерів України» та за підтримки Комітету підприємців АПК при ТПП України.

Результатом системної, злагодженої роботи Асоціації крафтових дистилерів, Міністерство аграрної політики та продовольства України, депутатів Верховної Ради України і ТПП України стала не тільки виставка, а й зміни у законодавстві щодо спрощення умов виробництва дистилятів суб’єктами малого підприємництва, направлені на дерегуляцію та спрощення процедур отримання ліцензій для крафтових виробників спиртових дистилятів та спиртних напоїв.

Крафтові виробники спиртових дистилятів та спиртних напоїв в Україні з 2023 року отримали окремий статус.

Квафтовики отримали можливість легально працювати, розбудовувати свій сімейний бізнес та економіку держави.

  

  

  

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков

Анонси

Останні новини