(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародний бізнес залишається в Україні

17.02.2022

Про підтримку України заявила Міжнародна рада бізнес-асоціацій та Палат (ICBAC)

Відповідний документ ухвалено під час засідання учасників ICBAC 16 лютого 2022 року.

"У цей надзвичайний час для України, від імені, яка об’єднує дев’ять іноземних торгових асоціацій, що представляють найбільших торгівельних партнерів України та Торгово-промислову палату України, хотіли б зробити заяву про підтримку України", - сказано в заяві.

Президент ТПП України Г. Чижиков подякував членам ICBAC за солідарність у підтримці України та наміри поглиблювати міжнародну торгівельну співпрацю з українськими партнерами.

У спільній заяві 9 іноземних торгових асоціацій зазначено: «Ми лишаємося на території України і разом з українськими партнерами працюватимемо над посиленням економічного потенціалу та стійкості України.  
Наша спільна мета - це впевнена, послідовна розбудова і зміцнення економічних зав’язків українського бізнесу з партнерами з інших країн, сприяння створенню сприятливого інвестиційного клімату, постійний та налагоджений діалог з владою та урядом». 

Заяву підписали керівники Американсько-Української Ділової Ради, Британсько-Української торгової палати, Канадсько-Української торгової палати, Китайської Торгової Асоціації, Міжнародної Турецько-Української Бізнес-Асоціації, Німецько-Української промислово-торговельної палати, Франко-української торгово-промислової палати, Українсько-Австрійської Асоціації, Шведської Бізнес-Асоціації та Торгово-промислової Палати України.
 
ICBAC - Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні (ІСВАС), яка представляє 9 іноземних палат і бізнес-асоціацій, а також Торгово-промислову палату України. Однією із місій ICBAC є захист бізнес-інтересів іноземних та місцевих інвесторів в Україні.

Теги: Канада, Австрія, Франція, Німеччина, Америка, Україна, Туреччина, Китай, Швеція

Анонси

Останні новини