(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України відсвяткував 25-річний ювілей

14.09.2017

У рамках урочистих заходів, присвячених 25-річчю діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, відбулись ІV Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка Ігоря Побірченка на тему: «Міжнародний арбітраж: виклики сучасності».

Першу сесію читань присвятили обговоренню сучасних вимог до арбітражу, а другу – дискусії щодо ролі арбітра в арбітражному процесі.

«За 25 років своєї діяльності МКАС при ТПП України вже став впізнаваним українським брендом, який за цей час розглянув понад 10 тисяч зовнішньоекономічних спорів. Він користується заслуженою повагою не тільки серед співвітчизників, але і серед міжнародних фахівців. Зберігаючи все краще, весь накопичений досвід і знання, МКАС постійно розвивається, відстежуючи всі новітні тенденції в арбітражі й аналізуючи практику їх застосування. ТПП України і надалі буде сприяти арбітражу. 25 років – це не тільки підбиття підсумків діяльності, але і визначення нових цілей і нових висот, яких потрібно досягти.  Тож бажаю МКАС продовжувати розвивати і підвищувати конкурентоспроможність арбітражного інституту, ставши в один ряд із іншими арбітражними центрами Західної Європи й Азії», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.  

   Статистика свідчить, що МКАС при ТПП України користується великою довірою серед представників бізнесу. Він займає одну з провідних позицій у Європі серед подібних інституцій із кількості розглянутих зовнішньоекономічних спорів. Водночас інститут постійно вдосконалюється та працює над покращенням якості своїх послуг.

«Кожна держава має активно працювати над створенням проарбітражного клімату, адже це напряму впливає на її імідж в очах міжнародної спільноти. Імідж українського арбітражу зростає щороку. Ми постійно робимо кроки щодо поліпшення нашої діяльності. Зокрема, ми розробили нові проекти регламентів МКАС і МАК при ТПП України, зміцнили рекомендаційний список арбітрів, включивши до нього вітчизняних і зарубіжних фахівців. Тож, не зважаючи на велику та постійно зростаючу конкуренцію міжнародних арбітражних інституцій, ми не тільки не здамо своїх позицій на ринку цих послуг, а й будемо розвиватися та зміцнюватися надалі», – сказав голова МКАС при ТПП України Микола Селівон.

Своєю присутністю захід вшанували заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов, голова Вищого господарського суду України Богдан Львов, держсекретар Мінекономрозвитку України Олексій Перевезенцев.

 «За 25 років свого існування МКАС при ТПП України відбувся як інститут, завоював довіру та визнання. В Україні ця довіра надзвичайно висока», – підкреслив Олексій Філатов.

Теги: ТППУ, Бізнес, МКАС, ICAC25

Анонси

Останні новини