м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

На China International Import Expo 2018 у Шанхаї презентували національний стенд України

06.11.2018

Понад 300 українських виробників різноманітної продукції від агроідустрії та харчової промисловості до великих промислових, інноваційних, машинобудівних підприємств, ІТ, туризму й освіти представили свій експортний потенціал.

Торговий, інвестиційний і туристичний потенціал України  вперше представлений національним стендом України на Китайській міжнародній імпортній виставці CIIE 2018. 

Національний стенд України, підготовлений за участі Мінекономрозвитку та Офісу з просування експорту відкрив перший заступник віце-прем’єр-міністра України  міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Він наголосив на привабливості ринку Китаю для України.  Українська делегація розповіла китайським партнерам про інвестиції, туризм і гостинність, IT, інновації та національний бренд Ukraine Now.

Інтерактивні технології, елементи віртуальної реальності, дизайн та eco-friendly матеріали – все це елементи вітчизняного національного стенду. На величезному екрані в центрі стенда під час відкриття глядачі побачили креативне графічне шоу The Hands Production і модель у інтерактивній сукні. Пізніше тут відбулась презентація Ukrainian Fashion Week. Усі столи на стенді - «розумні» від Kodisoft. В інтерактивні столи інтегровано навігаційну веб-платформу стенда й Електронний каталог експортерів. Елементи віртуальної реальності Artsxtech дозволяють здійснити подорож Музеєм трипільської культури просто на стенді. Інтерактивна туристична й інвестиційна карта України, діджитал-фотозона поряд із експортним брендом, демонстраційна зона для відібраних handmade товарів українського МСБ, доставлених Укрпоштою, зони для воркшопів, презентацій і переговорів – усе це  лише невелика частина того, що зможуть побачити та чим скористатися потенційні бізнес-партнери України.

Відвідувачі національного стенда України побачили українські інноваційні гаджети, інтерактивні столи й інтерактивні рюкзаки з LED-екраном, роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей, розробки хірургічних і травматичних технологій.

Торгово-промислова палата України, як ексклюзивний партнер виставки, презентувала комерційні стенди українських компаній загальною площею 288 квадратних метрів, де були представлені аграрні та харчові товари, новітні розробки в галузі приладобудування, а також туристичні послуги. Про свої товари розповіли імпортерам в Китаї лідери української промисловості –  підприємства «Атомкомплект», «Станкін», «Мікрол», «Київприлад», «Елміз», «Імпульс», «Енергія води», «Семпал», «Кернел», «Терра Фуд», «Ічня» та багато інших, продукція яких варіюється від протезів нижніх кінцівок до обладнання для атомних електростанцій, космічної галузі, від сучасних рішень у сфері аграрного виробництва до готових харчових товарів, тощо.

За словами Геннадія Чижикова, президента Торгово-промислової палати України, першочерговим завданням ТПП України в якості ексклюзивного партнера CIIE 2018  стало утвердження стійкої позиції українського бізнесу на китайському ринку та збільшення вітчизняного експорту. Торгово-промислова палата сформувала експозиції своїх партнерів на виставці для успішного налагодження ділових контактів із китайцями.

«Український бізнес шукає нові можливості для експорту. Упевнений, що наші підприємства, маючи високий торговий та інвестиційний потенціал, зможуть похвалитися якісною продукцією і завоювати увагу покупців. Це більш ніж реально, адже Китай у наступні п’ять років планує імпортувати продуктів і послуг на понад 10 трильйонів доларів. Китайська преса вже виявляє великий інтерес до України та відмічає високий рівень нашої підготовки до виставки, очікуються високі продажі. Китай, який вийшов на один трильйон споживачів, відчиняє браму і для сировинного експорту, і для промислової продукції. Це унікальна можливість. Я радий, що більш ніж 200 бізнесменів змогли скористатися цією можливістю і участь країни посилена урядовою делегацією на чолі з віце-прем'єром Степаном Кубівим. Представлений малий і середній бізнес, деякі компанії вперше беруть участь у міжнародній виставці такого рівня та мають нагоду отримати значний прибуток», – сказав Геннадій Чижиков.

Нагадаємо, виставка CIIE 2018 відбудеться у Шанхаї 5–10 листопада 2018 року. 80 національних експозицій розмістяться на 27 га виставкової площі. Мінімальна кількість людей, яка, за словами організаторів, планує відвідати виставку, – 300 тисяч осіб із 130 країн світу.

 

 

 

 

 

Теги: ТППУ, expoucci_ua, Україна, експорт, Китай, виставка

Анонси

Останні новини

Більше новин