м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

На Львівському експортному форумі оцінили потенціал регіону

02.03.2018

Палац Потоцьких зібрав повну залу підприємців, аналітиків, депутатів, науковців та експортерів – там протягом двох днів обговорювали проблеми та перспективи поширення української продукції.

Учасники форуму обговорили експортну стратегію Львівщини, розвиток виробництва інноваційної продукції українськими виробниками, міжнародні проекти як інструменти просування українського експорту тощо. 

«Головним завданням Львівського експортного форуму є сприяння розвитку українського експорту. У ході його проведення підприємці дізнались про програми підтримки експорту українських підприємств, ознайомилися з успішними кейсами компаній; дискутували щодо перспектив цього напряму економіки Львівщини та країни в цілому», розповів віце-президент ТПП України Валерій Король.

Участь у офіційному відкритті взяла Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

«Експорт становить 50% українського ВВП, це є драйвер економіки, драйвер росту України попри те, що багато говоримо про інвестиції, усі розуміють, що самі інвестиції основним драйвером росту не можуть бути, оскільки ідуть в експортно- орієнтовані галузі. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман одним з топ пріоритетів у 2018 році поставив державну підтримку експорту. За минулий рік ми показали, що уряду не байдуже до того, що робиться з експортом, і бізнес готовий підтримувати урядові ініціативи. Українські експортери повинні стати національними героями у нашій країні. Бути експортером – це мегаскладно, плюс – це люди, які забезпечують валютну виручку в країні. Ми очікуємо активності з боку експортерів, тобто чітких пропозицій, але розраховуємо, що у нас з’являться також сильні позиції промислових асоціацій», – зазначила Наталія Микольська.

Експерти також обмінялися думками щодо Міжнародних проектів як інструментів просування українського експорту. Форум відвідали й закордонні партнери України – президенти польсько-української та канадсько-української торгових палат. Окрім того, відбулись  ділові зустрічі українських та іноземних підприємців з Польщі, Іспанії та Марокко.

Теги: ТППУ, експорт

Анонси

Останні новини