м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Молоді українські підприємці відкривають кордони європейського партнерства

27.04.2018

Вперше в Україні молоді підприємці отримали можливість перейняти міжнародний досвід європейських компаній.

23 квітня 2018 року завдяки програмі «Еразмус для молодих підприємців» перший український молодий підприємець дизайнер інтер’єрів Ельвіра Легостаєва – розпочала своє стажування в Роттердамі (Голландія).

Проект «Еразмус для молодих підприємців» – програма транскордонного обміну для нових підприємців (йдеться не про їхній  вік, а час із моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3-х років), надає змогу навчатися у досвідчених колег, власників малих підприємств в інших країнах – учасницях програми ЄС COSME,  ділитися перспективами й новими бізнес-ідеями, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

«Програма Європейського Союзу «Ерасмус для молодих підприємців» – це чудовий шанс отримати досвід європейських компаній і цінні поради від колег щодо уникнення багатьох помилок, започаткування власного бізнесу та зменшення ризиків фінансових витрат. Дякуючи можливостям програми, українські бізнесмени мають змогу познайомитись із іноземними колегами, встановити необхідні контакти та побудувати довготривалі бізнес-відносини. Програма працює з 2009 року, але для українських громадян можливість скористатись нею стала доступною лише з березня 2018 року», – сказав Євген Куруленко, керівник Проектного офісу ТПП України, координатор проекту «Еразмус для молодих підприємців» в Україні.

 

 

 

Теги: ТППУ, проектний офіс, проектний офіс ТПП України, Ерасмус для молодих підприємців

Анонси

Останні новини